ALCHEMIA I JUNG: Warsztaty z Nieświadomością

Anima Mundi

„Najmniejsze, ale znaczące rzeczy są warte więcej, niż rzeczy największe, ale pozbawione znaczenia.”

Carl Gustav Jung

W życiu na przemian przechodzimy przez lepsze i gorsze momenty, często mając nadzieję, że jego ciemne strony przeminą bezpowrotnie, a te dobre zostaną z nami na zawsze.
Rzadko patrzymy na tę dynamikę jak na część jakiegoś

WIĘKSZEGO PROCESU.

Mimo tego, że często na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się w porządku — zarówno w naszym życiu zawodowym jak i w relacjach z innymi ludźmi — czujemy, że

CZEGOŚ NAM BRAKUJE

.
Ogarnia nas pustka, która sprawia, że mamy wrażenie, jakbyśmy byli oderwani od czegoś bardzo istotnego w nas samych i w świecie zewnętrznym. Czasem dopadają nas też stare problemy, rozpadają się związki, męczą choroby — to także może być znakiem, że pora w życiu na

TRANSFORMACJE I ZMIANY.
Indywiduacja w alchemii

W odnalezieniu osobistego

SENSU I ZNACZENIA

pomocna okazuje się sztuka

ALCHEMII

: praktyka, mająca za sobą ponad 2000-letnią tradycję, która została zaadaptowana do współczesnej psychologii przez Carla Gustava Junga. To metoda pracy z własnym umysłem, pozwalająca na nawiązanie głębszego kontaktu ze sobą i z nieświadomą częścią naszej psychiki oraz na usprawnienie przebiegu procesów zmian w naszym życiu.

Schody Snów

Proponujemy Ci poznanie modelu alchemicznego procesu, w którym ciężkie, „chaotyczne” doświadczenia ulegają transformacji w „kamień filozoficzny”. To metoda „obróbki” własnej psychiki poprzez eksplorację własnego wnętrza i badanie tego, co nieznane, fascynujące i irracjonalne w naszych snach, fantazjach, problemach i doświadczeniach fizycznych.

Podczas warsztatów:

Kiedy i gdzie?


Alchemia - Emerald Tablet

Zależy nam, by wszystkie osoby zainteresowane naszymi warsztatami mogły w nich uczesniczyć. W związku z tym stwarzamy możliwość uzgodnienia indywidualnej ceny dla studentów i osób w trudnej sytuacji materialnej. Jeżeli jesteś zainteresowany/-a taką możliwością — po prostu napisz do nas. Gorąco zapraszamy :)

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, kontaktuj się z nami telefonicznie (790 004 960) albo mailowo (kosciukadam@gmail.com)

To dla nas ważne:

Każda zmiana, rozwój i praca nad sobą są procesem długofalowym wymagajacym wiele energii, czasu i wysiłku. Podczas naszych warsztatów dołożymy wszelkich starań, byś doświadczył/-a i dowiedział/-a się jak najwięcej, rozpoczynając te procesy.

Nie jesteśmy natomiast osobami, które obiecują głęboką zmianę osobowości w jeden weekend, jak to często można zaobserwować na ogłoszeniach różnych szkoleń i warsztatów. Dużą wartością jest dla nas uczciwość i rzetelne obchodzenie się z tematami, z jakimi przychodzą do nas ludzie.