ŚNIJMY RAZEM!

CZYLI JUNGOWSKA MATRYCA ŚNIENIA ZBIOROWEGO

Śnijmy razem!

Gorąco zapraszamy na cykl czterech spotkań poświęcony wspólnemu śnieniu. W wielu kulturach dzielenie się snami jest ważną częścią życia. Prowadzi ono do pozyskania nowych informacji na temat siebie, innych, oraz otaczającego nas świata. Przez sny docieramy także do nieświadomości zbiorowej, czyli przestrzeni wspólnych i uniwersalnych doświadczeń wszystkich ludzi.

Na naszych warsztatach:

Twórcą metody Matrycy Śnienia jest Gordon Lawrence z Instytutu Tavistockiego. Uczestnicy siedzą wspólnie w zrelaksowanej, introwertycznej atmosferze. Następnie dzielą się snami oraz związanymi z nimi wolnymi skojarzeniami i fantazjami. W czasie matrycy sny nie są przedmiotem interpretacji, ani analizy. Z perspektywy długofalowej możemy natomiast zaobserwować, w jaki sposób rozwijają się różne wątki w tej swoistej sennej dyskusji oraz jakie symbole i informacje chcą się przez nią wyrazić.

Tematy czterech spotkań:

  1. MATRYCA SNÓW – wstęp do metody;
  2. POSTACIE – znaczenie i rola istot w naszych snach;
  3. ZWIERZĘTA – prawdziwe lub fantastyczne stworzenia w naszej nieświadomości;
  4. MIEJSCA – przestrzeń i atmosfera w marzeniu sennym.

Dla kogo?

Zapraszamy na te warsztaty wszystkie osoby zainteresowane głębszym doświadczeniem przestrzeni snów i śnienia.

Kiedy i gdzie?

Jak tylko ustalimy termin kolejnej edycji,
zamieścimy go na naszej stronie.

Zależy nam, by wszystkie osoby zainteresowane naszymi warsztatami mogły w nich uczesniczyć. W związku z tym stwarzamy możliwość uzgodnienia indywidualnej ceny dla studentów i osób w trudnej sytuacji materialnej. Jeżeli jesteś zainteresowany/-a taką możliwością - po prostu napisz do nas. Gorąco zapraszamy :)

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, kontaktuj się z nami telefonicznie (790 004 960) albo mailowo (kosciukadam@gmail.com)

Każda zmiana, rozwój i praca nad sobą są procesem długofalowym wymagajacym wiele energii, czasu i wysiłku. Podczas naszych warsztatów dołożymy wszelkich starań, byś doświadczył/-a i dowiedział/-a się jak najwięcej, rozpoczynając te procesy.

Nie jesteśmy natomiast osobami, które obiecują głęboką zmianę osobowości w jeden weekend, jak to często można zaobserwować na ogłoszeniach różnych szkoleń i warsztatów. Dużą wartością jest dla nas uczciwość i rzetelne obchodzenie się z tematami, z jakimi przychodzą do nas ludzie.