ZAGADKI SNÓW

Ten, kto patrzy na zewnątrz,

ŚNI.

Ten, kto patrzy do wewnątrz,

BUDZI SIĘ.

C.G. Jung

Ten, kto patrzy na zewnątrz,

ŚNI.

Ten, kto patrzy do wewnątrz,

BUDZI SIĘ.

C.G. Jung
SNY SĄ BEZPOŚREDNIM WYRAZEM TWOJEGO ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO

— Twoich Myśli, Uczuć i Doświadczeń.

Dlatego mogą pomóc Ci lepiej

ZROZUMIEĆ SIEBIE

i to, co Ci się aktualnie przydarza w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym.

Sny mogą być także wskazówką prowadzącą nas do uzyskania

OSOBISTYCH ODPOWIEDZI

na pytania:

Dlatego przygotowaliśmy

ZAGADKI SNÓW

- warsztaty, na których damy Ci

WIEDZĘ I NARZĘDZIA

potrzebne do eksploracji znaczeń ukrytych w snach i poznawania ich symbolicznego języka.

Podczas warsztatów:

Schody Snów

Często próbujemy poradzić sobie ze wszystkimi życiowymi problemami za pomocą zewnętrznych środków - zarobić więcej pieniędzy, zyskać więcej władzy, rozpocząć kolejny romans, czy “osiągnąć coś” w materialnym świecie. Ale ku naszemu zaskoczeniu odkrywamy, że ostatecznie i tak musimy

STAWIĆ CZOŁA WEWNĘTRZNEJ RZECZYWISTOŚCI.
Robert A. Johnson

We współczesnym społeczeństwie dotarliśmy do miejsca, w którym znaczenie życia wewnętrznego człowieka ulega postępującej dewaluacji.

Jedyną miarą sukcesu staje się status materialny i pozycja społeczna – kolejny dom i samochód oraz prestiż płynący z awansu na coraz wyższe stanowiska.

Nawet w sytuacji, w której potrzebujemy dowiedzieć się czegoś o nas samych, udajemy się do specjalistów, którzy proponują nam nowe „programy” i „perspektywy” obchodzenia się z tym, co czujemy i myślimy.

A jednak dalej wielu z nas czuje niedosyt i pustkę wynikającą z braku kontaktu z samym sobą czy braku indywidualnego pomysłu na własne życie i pracę.

Powracają do nas sny, a codzienność wypełnia się niekontrolowanymi emocjami i powtarzającymi się problemami.

W ten sposób nasz świat wewnętrzny domaga się uwagi.

Schody Snów

Proponujemy Ci poznanie metody, którą sami uważamy za najskuteczniejszą — eksploracji własnego wnętrza poprzez badanie marzeń sennych i fantazji na jawie:

  • Tak, by lepiej zrozumieć siebie i zwiększyć komfort codziennego życia.
  • By samodzielnie — polegając na własnym doświadczeniu, a nie zewnętrznych perspektywach i ideologiach — odpowiedzieć sobie na pytania, gdzie dalej chcesz zmierzać i rozwijać się w życiu.

Kiedy i gdzie?


Jak tylko ustalimy termin kolejnej edycji,

zamieścimy go na naszej stronie

Zależy nam, by wszystkie osoby zainteresowane naszymi warsztatami mogły w nich uczesniczyć. W związku z tym stwarzamy możliwość uzgodnienia indywidualnej ceny dla studentów i osób w trudnej sytuacji materialnej. Jeżeli jesteś zainteresowany taką możliwością - po prostu napisz do nas. Gorąco zapraszamy :)

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, kontaktuj się z nami telefonicznie (790 004 960) albo mailowo (kosciukadam@gmail.com)

To dla nas ważne:

Każda zmiana, rozwój i praca nad sobą są procesem długofalowym wymagajacym wiele energii, czasu i wysiłku. Podczas naszych warsztatów dołożymy wszelkich starań, byś doświadczył/-a i dowiedział/-a się jak najwięcej, rozpoczynając te procesy.

Nie jesteśmy natomiast osobami, które obiecują głęboką zmianę osobowości w jeden weekend, jak to często można zaobserwować na ogłoszeniach różnych szkoleń i warsztatów. Dużą wartością jest dla nas uczciwość i rzetelne obchodzenie się z tematami, z jakimi przychodzą do nas ludzie.